Bella Happy Junior, 12 - 25 kg, 42 ks

  • 39% sleva
  • Na skladě?

Zboží máme skladem! U vás doma v pátek 22.09.úterý 26.09.

Plenky Bella Baby Happy jsou moderní, prodyšné hygienické výrobky určené pro kojence a děti. Každá z osmi vyráběných velikostí nabízí odlišné vlastnosti přizpůsobené vývojové etapě dítěte, čímž umožňují zvolit produkt splňující všechny požadavky.V této fázi vývoje se miminko začíná samostatně pohybo... celý popis

Původní cena: 309,00
  • 189,00

Při nákupu tohoto produktu získate 189 Tinklí

Plenky Bella Baby Happy jsou moderní, prodyšné hygienické výrobky určené pro kojence a děti. Každá z osmi vyráběných velikostí nabízí odlišné vlastnosti přizpůsobené vývojové etapě dítěte, čímž umožňují zvolit produkt splňující všechny požadavky.
V této fázi vývoje se miminko začíná samostatně pohybovat a je obzvláště důležité, aby se v plenkových kalhotkách cítilo pohodlně a mělo naprostou svobodu pohybu. Proto jsou pleny ve velikosti MIDI, MAXI, MAXI Plus, JUNIOR jsou vybaveny novým speciálním systémem 360° COMFORT SYSTEM – jedná se o systém pružných prvků v kombinaci s anatomickým absorpčním jádrem, díky němuž je plena pohodlná, perfektně přiléhá k tělu dítěte, a přitom si zachovává savost a jemnost.
Vlastnosti 360° Comfort Systemu:
TECHNOLOGIE AIR FLOW:
Prodyšnost pleny zajišťuje přístup čerstvého vzduchu k pokožce děťátka, zabraňuje opruzení a minimalizuje riziko podráždění.
QUICK DRY:
Netkaná textilie maximálně urychluje pohlcování vlhkosti po celé délce pleny a pokožka dítěte díky tomu zůstává suchá a nehrozí jí podráždění.
ANATOMICKÉ ABSORPČNÍ JÁDRO:
Díky tomuto jádru se plena ideálně přizpůsobí tělu v oblasti rozkroku a nezpůsobuje nepohodlí při pohybu.
SYSTÉM FLEXI FIT:
Široké stahování v pase a široké pružné zapínání na suché zipy zajišťuje plné přizpůsobení pleny tělu, výjimečnou volnost pohybu a netlačí na bříško.

Popis:
- velikost: 5
- označení: JUNIOR
- váhová kategorie: 12 – 25 kg
- vrstva Quick Dry
- technologie Air Flow
- anatomické absorpční jádro
- systém Flexi Fit
- suché zipy (možnost opakovaného odepínání a zapínání)
- dermatologicky testováno
- 42 ks

Tip Tinky:
Pleny pro děti značky Happy znamenají nespoutanou zábavu ve dne a klidný spánek v noci!