Bella Happy Junior Big Pack, 12 - 25 kg, 58 ks

  • 36% sleva
  • Na skladě?

Zboží máme skladem! U vás doma v pátek 22.09.úterý 26.09.

Pohodlné plenky Happy Junior s veselými obrázky pro děti od 12 do 25 kg. Absorpční jádro je vybavenou vrstvou Magic Green, která okamžitě rozmístí tekutinu po celé plence. Elastické manžety zabraňují protečení. Plenky obsahují extrakt ze zeleného čaje, který je vysoce protizánětlivý, zabraňuje tvorb... celý popis

Původní cena: 405,00
  • 259,00

Při nákupu tohoto produktu získate 259 Tinklí

Pohodlné plenky Happy Junior s veselými obrázky pro děti od 12 do 25 kg. Absorpční jádro je vybavenou vrstvou Magic Green, která okamžitě rozmístí tekutinu po celé plence. Elastické manžety zabraňují protečení. Plenky obsahují extrakt ze zeleného čaje, který je vysoce protizánětlivý, zabraňuje tvorbě bakterií a neutralizuje nepříjemný zápach.
Pružný zádový pásek zvyšuje komfort během nošení plenky. Prodyšné absorpční jádro dává pocit komfortu a ochrany jemné dětské pokožky před opruzeninami. Absorpční jádro je vybaveno speciální distribuční vrstvou Magic Green, která okamžitě rozmístí tekutinu po celé plence. Speciálně navržené gumičky v pase a barevné manžetky umístěné na vnější straně plenky, zajišťují její dokonalé přizpůsobení tvaru dětského těla v každé situaci. Elastické manžety umístěné po obou stranách plenky, udržují „obsah" na správném místě. Opakované zapínání plenky umožňují pružné suché zipy. Po obou stranách loga Happy jsou symetricky umístěné obrázky, které usnadňují rovnoměrné zapnutí plenky. Plenka je s veselými obrázky.

Popis:
- velikost: 5
- označení: JUNIOR
- váhová kategorie: 12 – 25 kg
- extrakt ze zeleného čaje (protizánětlivý, zabraňuje tvorbě bakterií)
- vrstva Magic Green (rozmístí tekutinu po celé plence)
- elastické manžety
- pevné suché zipy
- dermatologicky testováno
- 58 ks

Tip Tinky:
Každá z osmi vyráběných velikostí nabízí odlišné vlastnosti přizpůsobené velikosti a vývojové etapě dítěte, čímž umožňují zvolit produkt splňující všechny požadavky.