Bella Happy Maxi Plus Big Pack, 9 - 20 kg, 62 ks

  • 26% sleva
  • Na skladě?

Zboží máme skladem! U vás doma v pátek 18.08.úterý 22.08.

HAPPY Maxi Plus jsou pohodlné plenky s veselými obrázky, vhodné pro děti od 9 do 20 kg. Absorpční jádro je vybavenou vrstvou Magic Green, která okamžitě rozmístí tekutinu po celé plence. Elastické manžety udržují plenky na svém místě. Plenky obsahují extrakt ze zeleného čaje, který je vysoce protizá... celý popis

Původní cena: 405,00
  • 299,00

Při nákupu tohoto produktu získate 299 Tinklí

HAPPY Maxi Plus jsou pohodlné plenky s veselými obrázky, vhodné pro děti od 9 do 20 kg. Absorpční jádro je vybavenou vrstvou Magic Green, která okamžitě rozmístí tekutinu po celé plence. Elastické manžety udržují plenky na svém místě. Plenky obsahují extrakt ze zeleného čaje, který je vysoce protizánětlivý, zabraňuje tvorbě bakterií a neutralizuje nepříjemný zápach.
Plenka s veselými obrázky Maxi Plus výborně sedí dětem, kterým jsou plenky Maxi už těsné. Pružný zádový pásek zvyšuje komfort jejího používání u dětí, které již samy sedí a učí se chodit. Prodyšné absorpční jádro dává pocit komfortu a ochrany jemné dětské pokožky před opruzeninami. Absorpční jádro je vybaveno speciální distribuční vrstvou Magic Green, která okamžitě rozmístí tekutinu po celé plence. Speciálně navržené gumičky v pase a barevné manžetky umístěné na vnější straně plenky, zajišťují její dokonalé přizpůsobení tvaru dětského těla v každé situaci. Elastické manžety umístěné po obou stranách plenky, udržují „obsah" na správném místě. Opakované zapínání plenky umožňují pružné suché zipy. Po obou stranách loga Happy jsou symetricky umístěné obrázky, které usnadňují rovnoměrné zapnutí plenky.

Popis:
- velikost: 4+
- označení: MAXI PLUS
- váhová kategorie: 9 – 20 kg
- extrakt ze zeleného čaje (protizánětlivý, zabraňuje tvorbě bakterií)
- vrstva Magic Green (rozmístí tekutinu po celé plence)
- elastické manžety
- pevné suché zipy
- dermatologicky testováno
- 62 ks

Tip Tinky:
Každá z osmi vyráběných velikostí nabízí odlišné vlastnosti přizpůsobené velikosti a vývojové etapě dítěte, čímž umožňují zvolit produkt splňující všechny požadavky.