O společnosti Tinky Shops

Jsme nově založená společnost TINKY SHOPS, zabývající se prodejem v segmentech B2C a B2B v oblasti dětského sortimentu. Zaměřujeme se na cílovou skupinu dětí ve věku od 0 do 3 let, v segmentu hraček od 0 do 5 let. A co je hlavní? Jsme rodiče, stejně jako Vy!
Co je pro nás prioritní


Vy, naši zákazníci. Vaše spokojenost a hlavně spokojenost Vašich dětí!Každý den proto pracujeme na neustálém zlepšení služeb, abychom vykouzlili co nejvíce úsměvů na tvářích Vašich dětí. Neustále přicházíme s novými nápady a přizpůsobujeme se nejnovějším trendům. 


Co nabízíme

V našem portfoliu najdete kompletní potřeby pro Vás i Vaše miminko. Sortiment se snažíme doplňovat o další a další produkty tak, abyste měli možnost nakoupit vše na jednom místě a v pohodlí Vašeho domova. Jsme jiní. Nabízíme možnost účastnit se Holandských aukcí, u kterých najdete při nakupování trošku napětí a adrenalinu. Tinkyády, nabízející možnost zakoupit vybrané produkty za výhodné ceny nebo získat zajímavé dárky. List přání, který Vám pomůže minimalizovat nevhodné dárky, kterými Vás přátelé a rodina obdarovávají a spoustu dalších zajímavých aktivit.


Individuální péče o zákazníka

Významnou podporu zajišťuje oddělení Péče o zákazníka, jehož součástí je expediční a reklamační oddělení. Snažíme se veškeré Vaše požadavky a přání řešit rychle a k Vaší plné spokojenosti.