XKKO ORGANIC Dětské pleny z biobavlny, Staré časy, 70 x 70 cm, 5 ks

 • Na skladě?

Zboží máme skladem! U vás doma v pátek 18.08.úterý 22.08.

Pleny z certifikované BIO bavlny s nejvyšší gramáží na evropském trhu! V porovnání s běžnými bavlněnými plenami mají pleny BIO bavlny XKKO Organic Staré časy o více než 45% vyšší gramáž. Navazují tedy na tradici kvalitních neprůhledných bavlněných plen z období před více než 30-ti lety.V porovnání s... celý popis

 • 279,00

Při nákupu tohoto produktu získate 279 Tinklí

 • Zákazník: Anonym
  Datum a čas: 09.05.2017 08:43

  Hodnocení:  

 • Zákazník: Anonym
  Datum a čas: 07.05.2017 08:31

  Hodnocení:  

  Pevna kvalitní plena, pekne obsite okraje

Pleny z certifikované BIO bavlny s nejvyšší gramáží na evropském trhu! V porovnání s běžnými bavlněnými plenami mají pleny BIO bavlny XKKO Organic Staré časy o více než 45% vyšší gramáž. Navazují tedy na tradici kvalitních neprůhledných bavlněných plen z období před více než 30-ti lety.
V porovnání s běžnou bavlněnou plenou jsou pleny z BIO bavlny XKKO Organic Staré časy výrazně jemnější a měkčí. Přidanou hodnotou je navíc přirozená, čistá biobavlna pěstovaná bez použití chemie.
BIO bavlna s certifikátem GOTS (Global Organic Textile Standard) je pěstována bez použití chemických postřiků za využití přírodních zákonitostí. Přirozená biodiverzita, rotování pěstovaných plodin a hnojení kompostem udržují půdu zdravou a plnou živin. Místo chemických přípravků se zaplevelení předchází prostým pletím a okopáváním, mulčováním, efektivnějším zavlažováním, pěstováním více druhů rostlin pohromadě. Používají se přírodní insekticidy a různými postupy (např. vysazení určitých plodin) se podporuje výskyt přirozených nepřátel škůdců. Sběr květů často probíhá ručně nebo šetrnějším způsobem a bez použití chemických látek na defoliaci rostlin.
Před prvním použitím pleny vyperte. Při praní plen nepoužívejte aviváž, snižuje savost plen. 
Upozornění: Po praní doporučujeme mokré pleny manuálně vytáhnout do původního tvaru a velikosti. Praním plen může dojít ke změně velikosti a tvaru plen (sražení případně vytažení) o +-10% 

Popis:
- materiál: 100% bavlna v biokvalitě, certifikováno GOTS
- rozměr: 70 x 70 cm
- gramáž: 85+ g/ks
- plošná gramáž: 173+ g/m2
- možno prát na 90 °C (dostatečná teplota pro praní, při které nedochází k výraznému opotřebení plen, je 60 °C)
- nepoužívat aviváž
- sušení v sušičce se nedoporučuje 
- 5 ks
 
Tip Tinky:
Pleny XKKO Organic Staré časy získaly jakostní značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.